Jubileusz 10-lecia Arena Advisory

2. 06. 2022
Aktualności firmowe

Już od 10 lat działamy na rynku z Wami i dla Was. Dokładnie 10 lat temu w czerwcu 2012 roku Michał Musielak rozpoczął działalność i przez następną dekadę systematycznie rozwijał doradztwo podatkowe wraz z kolejnymi liniami biznesowymi, nawiązując po drodze relacje, poszerzając wiedzę i rozwijając usługi firmy.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że przez ostatnie lata mogliśmy być dla Was. Pragniemy serdecznie podziękować klientom, kontrahentom, partnerom biznesowym oraz wszystkim pracownikom za to, że od 10 lat nieprzerwanie jesteście z nami. Dziękujemy za zaufanie i za wspólną współpracę, bo właśnie dzięki Wam możemy się rozwijać i podnosić jakość świadczonych przez nas usług.

Jednocześnie chcemy, aby jubileusz Arena Advisory był nie tylko okazją do spojrzenia wstecz na minione 10 lat, ale również szansą na spojrzenie na nowe perspektywy na przyszłość. Wierzymy, że czeka nas jeszcze wiele okazji do świętowania, jak i nowe wyzwania w dalszej działalności.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za przekazane gratulacje i serdeczne życzenia. Przy okazji chcielibyśmy także wyrazić wdzięczność za zaufanie wszystkim klientom, kontrahentom i partnerom biznesowym, z którymi przez te ostatnie 10 lat budowaliśmy relacje i współpracowaliśmy. To dzięki Państwu możemy nadal pracować, rozwijać się i czerpać z tego satysfakcję, a także nieustannie podnosić jakość świadczonych przez nas usług.

Chętnie podzielimy się z Wami kilkoma miłymi wspomnieniami z naszego świętowania. Zapraszamy na fotorelację z Jubileuszu 10-lecia Arena Advisory.NEWSLETTER