Członkostwo w MGI Worldwide

Arena Tax jest członkiem MGI Worldwide, międzynarodowej sieci niezależnych firm audytorskich, podatkowych i księgowych, która łączy doświadczenie prawie 10.000 profesjonalistów w 460 lokalizacjach w wielu krajach oraz znajduje się pośród 20 topowych organizacji branżowych świata.

Członkostwo pozwala nam zarówno być na bieżąco ze zmianami i nowinkami podatkowymi, jak i  zapewniać bezproblemową obsługę międzynarodową dla naszych klientów poszukujących wsparcia za granicą. Dzięki MGI Worldwide, nasza firma korzysta z globalnych kontaktów ze współpracownikami, których znamy i którym ufamy. Możemy pomóc Twojej działalności poprzez szybki telefon do jednego z naszych kolegów z innego kraju – w ten sposób zapewnimy kompleksową obsługę międzynarodowego biznesu na najwyższym poziomie.

Jako członek MGI Worldwide, Arena Tax tak jak wszystkie firmy członkowskie podlega weryfikacji wewnętrznych systemów i procedur zapewnienia jakości w odniesieniu do międzynarodowych standardów.

Od zakładania spółek zależnych za granicą do zarządzania podatkami międzynarodowymi, od usług typu family office do złożonych audytów transgranicznych. Gdziekolwiek na świecie prowadzisz działalność, jesteśmy w stanie zapewnić Ci profesjonalne wsparcie.

Dlaczego członkostwo w MGI Worldwide jest istotne dla naszych klientów:

Zaufani partnerzy

W Arena Tax oraz w firmach członkowskich MGI Worldwide, partnerzy dbają o swoich klientów osobiście. W sieci firm budujemy bliskie relacje oparte na lojalności, szacunku i wspólnym doświadczeniu.

Zrozumienie biznesu

Jako członkowie MGI Worldwide dzielimy te same codzienne wyzwania biznesowe, co nasi klienci i naprawdę wiemy, co to znaczy być przedsiębiorcą. Dzięki temu lepiej rozumiemy biznes i aspiracje, a nie tylko rachunki i dokumenty.

Globalna perspektywa

Członkowie MGI Worldwide znajdują się na wszystkich kontynentach i w prawie każdym kluczowym ośrodku gospodarczym na świecie. Współpracujemy, aby móc globalnie zapewnić klientom wsparcie.

W Arena Tax rozumiemy potrzebę prowadzenia działalności międzynarodowej przez przedsiębiorstwa, które muszą stawiać czoła coraz bardziej wymagającemu, szybko zmieniającemu się rynkowi globalnemu. Nasi eksperci są w stanie pomóc Państwu w poruszaniu się po rynkach międzynarodowych, zapewniając innowacyjne, praktyczne, solidne i komercyjne doradztwo.

Nasze międzynarodowe usługi podatkowe obejmują:

  • Ceny transferowe – Od przygotowania porozumień wewnątrzgrupowych po benchmarki i dokumentację niezbędną do audytów i postępowań podatkowych – każdy temat związany z Państwa rozliczeniami w ramach grup kapitałowych jest dla nas priorytetem.
  • Implikacje VAT i cła związane z transgranicznymi usługami i przepływem towarów.
  • Tworzenie struktury grupy kapitałowej, w tym wybór spółki holdingowej, zakładanie i reorganizacje.
  • Tworzenie operacji zagranicznych, w tym struktur spółek zależnych i oddziałów.

Przedstawiciele MGI Worldwide na świecie:

NEWSLETTER