Proces rekrutacji

W każdym procesie rekrutacji ważne są dla nas nie tylko posiadane doświadczenia zawodowe i zdobyta wiedza, ale również chęć podnoszenia kwalifikacji i umiejętności oraz pro-klienckie podejście. Szukamy osób, które wykazują się inicjatywą, angażują w nowe zadania, chcą i potrafią pracować w zespole, a także mają aspiracje, aby być najlepszymi w tym co robią.

Jeśli chcesz dołączyć do grupy Arena Advisory, sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj. Opisz przede wszystkim swoje wykształcenie, najważniejsze doświadczenia zawodowe i zrealizowane projekty. W sytuacji, gdy aktualnie nie prowadzimy otwartej rekrutacji na interesujące Cię stanowisko, możesz złożyć aplikację do naszej bazy danych. Dobrze oznaczone CV, wzbogacone o konkretny list motywacyjny umożliwią nam dopasowanie Twoich kwalifikacji i oczekiwań do potencjalnego stanowiska i szybki kontakt w przypadku pojawienia się odpowiedniego wakatu.

Krok 1. Aplikuj on-line

 

Znajdź intersującą dla Ciebie ofertę pracy wraz z podanymi lokalizacjami na naszej stronie: https://arenaadvisory.com/kariera lub na portalach ogłoszeniowych, z którymi współpracujemy, dołącz swoje CV i wypełnij ankietę aplikacyjną.

 

Przeanalizujemy Twoje CV w kontekście konkretnych wymagań na określonym stanowisku, biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenie oraz umiejętności zawarte w CV. Ukończone dodatkowe szkolenia, certyfikaty i posiadana wiedza przydatna na danym stanowisku będą dodatkowym atutem.  


Pamiętaj, aby w CV znalazła się klauzula RODO umożliwiająca udział w rekrutacji. Przekazując nam   swoje CV wyrażasz zgodę na udział w konkretnym procesie rekrutacji.

Jeśli Twój profil kompetencji będzie najbardziej zbliżony do naszych oczekiwań, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Krok 2. Rozmowa telefoniczna

 

Podczas krótkiej rozmowy rekruter z działu HR zweryfikuje podstawowe informacje dotyczące Twojego doświadczenia zawarte w CV. Może Cię także zapytać o motywację do pracy, oczekiwania względem potencjalnej współpracy oraz o Twoje zainteresowania. Zachęci Cię również do przygotowania pytań na rozmowę rekrutacyjną.

Krok 3. Spotkanie

 

Teraz czas się bliżej poznać. Otrzymasz od nas zaproszenie na osobiste spotkanie rekrutacyjne lub – w przypadku rekrutacji zdalnych – na spotkanie online poprzez Teams lub Zoom.

Podczas rozmowy prowadzonej przez rekrutera z  działu HR i – często – managera merytorycznego, zapytamy Cię o Twoje dotychczasowe doświadczenia zawodowe, zrealizowane projekty, edukację, umiejętności, oczekiwania, motywacje i cele zawodowe. Możemy Cię również poprosić o wykonanie zadania, rozwiązanie testu, czy napisanie krótkiego tekstu.

Opowiemy o naszej firmie, przyszłym zespole oraz przekażemy najważniejsze informacje dotyczące organizacji pracy. Odpowiemy też na pytania dotyczące stanowiska czy zasad współpracy. Ponieważ chcemy się lepiej poznać, możemy Cię zaprosić na 2 lub 3 spotkania.

Krok 4. Już prawie finał

 

Po zakończeniu procesu rekrutacji (bądź jego poszczególnych etapów) wszystkie osoby, z którymi odbyły się rozmowy, niezależnie od ich wyniku otrzymają informację zwrotną. Jeśli okaże się, że mówimy wspólnym językiem, otrzymasz od nas propozycję współpracy. Jeśli ją przyjmiesz, z przyjemnością powitamy Cię w naszym zespole.

Krok 5. Witamy w Zespole

 

Wiemy, że pierwszego dnia nowej pracy stres potrafi być większy, niż na rozmowie rekrutacyjnej. Dlatego chcemy i dokładamy starań, aby w ciągu pierwszych dni nowi pracownicy mogli spokojnie poznać zespół, biuro i codzienny rytm pracy. Ponadto, dbamy, aby okres wdrożenia był efektywny, dlatego zaprosimy Cię na szkolenia oraz warsztaty.