O Nas

Arena Advisory to jedna z najszybciej rozwijających się grup spółek doradczych w Polsce. Skutecznie doprowadzamy do końca nawet najbardziej złożone zagadnienia podatkowe, prawne i księgowe. Rozumiemy lokalne uwarunkowania i charakter rozliczeń międzynarodowych. Tworzymy elastyczne rozwiązania dla firm i korporacji. Dostrzegamy potencjał cyfrowej rewolucji i jej wpływ na rozwój organizacji.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2012 roku operując na rynku usług doradztwa podatkowego pod marką Arena Tax. Wraz z rozwojem działalności podatkowej oraz wychodząc naprzeciw potrzebom naszych partnerów biznesowych zaczęliśmy rozwijać kolejne, nowe linie biznesowe. Obecnie świadczymy usługi w zakresie praktyk: doradztwa podatkowego, cen transferowych i wycen, księgowości, doradztwa prawnego, automatyzacji procesów i wdrożeń systemów oraz doradztwa biznesowego. Interdyscyplinarny charakter usług pomaga nam kompleksowo wspierać podmioty działające w różnych sektorach gospodarki. 


Oferujemy komplementarne i nastawione na efekt rozwiązania, od analizy, poprzez rekomendację, aż po finalne po wdrożenie. Precyzyjnie dobieramy narzędzia, a zespoły naszych doradców obejmują ekspertów z różnych dziedzin podatków, prawa i księgowości. Budujemy realną wartość dla organizacji.


Wśród innych doradców wyróżniamy się empatycznym i bezpośrednim podejściem, pozwalającym na pełne zrozumienie potrzeb i istoty biznesu klientów.


Stawiamy na wzajemny szacunek i współpracę. Cenimy ludzi potrafiących grać zespołowo, dzięki czemu rozwijamy się razem z klientami i współpracownikami, jako stabilny i zaufany partner na lata. Zrozumienie, rozwój i skuteczność to nasze priorytety.

Partnerzy

Współpraca z Partnerami jest dla grupy Arena Advisory niezwykle ważnym elementem działalności biznesowej. Dzięki niej trwale budujemy relacje, a w oparciu o solidne kompetencje pomagamy przedsiębiorcom osiągać przewagi konkurencyjne, dzieląc się wiedzą i dostarczając szeroki zakres usług bazując na bogatym doświadczeniu praktycznym, zapleczu merytorycznym oraz nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.

Jesteśmy także aktywnym członkiem międzynarodowych organizacji branżowych, bilateralnych izb handlowych i krajowych stowarzyszeń dla przedsiębiorców. Managerowie i specjaliści Arena Advisory często biorą również udział w konferencjach, dyskusjach, szkoleniach oraz wydarzeniach, występując jako prelegenci, paneliści i uznani eksperci.

Współpracowaliśmy m.in. z:

Nagrody i wyróżnienia:

W ciągu lat działalności Arena Advisory otrzymała wiele nagród, wyróżnień w prestiżowych rankingach i wartościowych certyfikatów, potwierdzających dynamiczny rozwój naszych spółek, profesjonalizm działania, a także rzetelność wobec kontrahentów.

Każda z tych nagród jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale także mobilizacją do dalszego działania i ciągłego doskonalenia. Zawsze wymagamy od siebie coraz więcej, aby być dla naszych Klientów jak najlepszym partnerem biznesowym. To właśnie ich zadowolenie oraz uznanie są dla nas największym wyróżnieniem.

W rankingach organizowanych przez prestiżowe dzienniki: Rzeczpospolita oraz Dziennik Gazeta Prawna, Arena Tax jest praktycznie nieprzerwanie od początku swojego powstania wymieniana w pierwszej dwudziestce największych firm doradztwa podatkowego pod względem ilości doradców podatkowych w Polsce.

NEWSLETTER