O Nas

Arena to jedna z najszybciej rozwijających się grup spółek doradczych w Polsce. Skutecznie doprowadzamy do końca nawet najbardziej złożone zagadnienia podatkowe, prawne i księgowe. Rozumiemy lokalne uwarunkowania i charakter rozliczeń międzynarodowych. Tworzymy elastyczne rozwiązania dla firm i korporacji. Dostrzegamy potencjał cyfrowej rewolucji i jej wpływ na rozwój organizacji.

 

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2012 roku operując na rynku usług doradztwa podatkowego pod marką Arena Tax. Wraz z rozwojem działalności podatkowej oraz wychodząc naprzeciw potrzebom naszych partnerów biznesowych zaczęliśmy rozwijać nowe linie biznesowe. Obecnie świadczymy usługi w zakresie praktyk: doradztwa podatkowego, księgowości, doradztwa księgowo-finansowego,  doradztwa prawnego oraz wsparcia informatycznego. Interdyscyplinarny charakter usług pomaga nam kompleksowo wspierać podmioty działające w różnych sektorach gospodarki. 


Wspieramy klientów kompleksowo, od rekomendacji po wdrożenie. Precyzyjnie dobieramy narzędzia, a zespoły naszych doradców obejmują ekspertów z różnych dziedzin podatków, prawa i księgowości. Budujemy wartość dla Twojej organizacji.


Wśród innych doradców wyróżniamy się empatycznym i bezpośrednim podejściem, pozwalającym na pełne zrozumienie potrzeb i istoty biznesu klientów. Pracujemy dla rozwoju Twojego biznesu.


Stawiamy na wzajemny szacunek i współpracę. Cenimy ludzi potrafiących grać zespołowo, dzięki czemu rozwijamy się razem z klientami i współpracownikami, jako stabilny i zaufany partner na lata. Zrozumienie, rozwój i skuteczność to nasze priorytety.