Nowa strona internetowa Arena Digital S.A.

13. 04. 2021
Aktualności firmowe

Z przyjemnością informujemy, że właśnie wystartowaliśmy z nową stroną internetową Arena Digital S.A.! Osobna witryna dla linii biznesowej Digital jest elementem rozszerzenia naszej działalności, intensywnego rozwoju i ciągłego poszerzanie oferty.

Nowa strona internetowa to nie tylko nowoczesna szata graficzna.

Nowości, które wprowadziliśmy, to między innym intuicyjne menu, responsywność oraz formularze kontaktowe. Naszą stronę można teraz przeglądać zarówno na komputerach jak i na urządzeniach mobilnych.

Nowa witryna posiadać będzie także kilka nowych funkcjonalności, które mają przede wszystkim na celu usprawnienie obsługi klientów. Już niedługo uruchomimy opcję rezerwowania terminów konsultacji wprost przez przeglądarkę, wsparcie dla zdalnych prezentacji, a także tematycznie posegregowanego bloga, na którym będziemy na bieżąco informować o nowych wersjach programów, update’ach i innych wydarzeniach branżowych.

Przy budowaniu stron skupiliśmy się przede wszystkim na tym, aby treści były jak najbardziej czytelne. Drugim priorytetem był świeży, nowoczesny wygląd. Mamy nadzieję, że zmiany przypadną odbiorcom do gustu. 

Wykonawcą strony WWW jest Agencja Interaktywna WIWI

NEWSLETTER