Dziękujemy za rejestrację

Dziękujemy za dokonanie rejestracji!

 

Po weryfikacji zgłoszenia, potwierdzenie akceptacji rejestracji oraz link niezbędny do dołączenia do wydarzenia zostanie przesłany na podany adres email. 

 

Grupa Arena Advisory cyklicznie organizuje szkolenia i webinary, za pośrednictwem których chcemy przekazywać przedsiębiorcom niezbędne informacje, potrzebne do podejmowania świadomych decyzji w obszarze podatków, cen transferowych, księgowości, prawa czy automatyzacji procesów.

 

Zachęcamy do obserwowania naszego profilu w serwisie LinkedIn, gdzie regularnie publikujemy aktualne zaproszenia na szkolenia i webinary. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w rozwoju wspólnej sieci kontaktów. 

 

Warunkiem dołączenia do webinaru jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Po weryfikacji zgłoszeń, uczestnicy otrzymają mailowo potwierdzenie akceptacji rejestracji oraz link niezbędny do dołączenia do wydarzenia. Prosimy o uważne wpisanie służbowego adresu email oraz – w przypadku braku otrzymania potwierdzenia  – o ewentualne sprawdzenie folderu SPAM w skrzynce mailowej.

Warunki techniczne:

Wymagania techniczne komputera:

 • Procesor dwurdzeniowy 2GHz lub lepszy (zalecany czterordzeniowy);
 • 2GB pamięci RAM (zalecane 4GB lub więcej);
 • System operacyjny taki jak Windows 8 (zalecany Windows 10), Mac OS wersja 10.13 (zalecana najnowsza wersja), Linux, Chrome OS.

 

Warunki techniczne konieczne do dołączenia oraz bezproblemowego udziału w webinarze:

 1. Przed zalogowaniem zalecane jest WYŁĄCZENIE na czas udziału w webinarze programów typu Skype, Teams, Zoom oraz innych
  programów komunikacyjnych (mogą mieć priorytet w przetwarzaniu dźwięku i powielać lub zakłócać transmisję).
 2. Wymagane jest podłączenie do sieci internetowej w dowolnej technologii – najlepiej jednak przez stałe łącze;
 3. Należy również upewnić się, że na komputerze nie są pobierane „w tle” duże pliki oraz nie są uruchomione żadne inne aplikacje lub programy, które mogą znacznie zużywać przepustowość łącza;
 4. Ponieważ system do webinaru jest platformą opartą na przeglądarce, wymagane jest korzystanie z najaktualniejszych oficjalnych wersji Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge (Chromium), Yandex lub Opera. UWAGA! Przeglądarka Internet Explorer nie jest obsługiwana;
 5. Posiadanie głośnika lub słuchawek;
 6. Posiadanie kamery internetowej nie jest konieczne. Uczestnicy widzą jedynie osobę prowadzącą wydarzenie i prezentację, sami natomiast nie udostępniają swojego wizerunku;
 7. W webinarze można wziąc także udział na urządzeniach mobilnych, w tym celu należy pobrać darmową aplikację z App Store bądź Google Play.
NEWSLETTER