Złe długi jako koszt podatkowy – prelekcja na Credit Management Cyber Days

5. 03. 2021
Szkolenia i konferencje

W dniach 23-24 marca 2021 r. odbędzie się konferencja Credit Management Cyber Days by PZZW. Nowatorskie rozwiązanie zapewni wrażenie realnego uczestnictwa w konferencji i networkingu poprzez bezpośrednią interakcję z otoczeniem i innymi uczestnikami oraz swobodne poruszanie się w niemalże nieograniczonym wirtualnym świecie.

Wydarzenie obejmie polskie i zagraniczne prelekcje związane z działalnością podmiotów na rynku zarządzania finansami i wierzytelnościami, które oferują swoje usługi zarówno przedsiębiorcom, jak i konsumentom. Dyskusja będzie koncentrować się w szczególności na aktualnych problemach i wyzwaniach, z jakimi borykają się przedsiębiorcy oraz gdzie widzą szanse i możliwości na wyjście z powstałych w wyniku pandemii sytuacji.

Konferencja została podzielona na cztery główne bloki tematyczne:

Blok 1. Windykacja dla windykacji – przecież współpraca jest możliwa

Blok 2. Windykacja dla biznesu – ciekawie i z sensem 

Blok 3. Jak ekonomia światowa i krajowa reaguje na zarazę 

Blok 4. Sytuacja przedsiębiorstw – wygrałem na pandemii 

Omówione zostaną między innymi największe bolączki sektora MŚP związane z pandemią, aktualne trendy gospodarcze, statystyki związane z upadłościami, kwestie podnoszenia kwalifikacji w działach windykacji, a także kluczowe wnioski dla sprzedaży online (ze szczególnym uwzględnieniem aktywności w social mediach) i wpływ automatyzacji procesów w przedsiębiorstwach na jej ogólne wyniki.

Na Credit Management Cyber Days nie mogło też zabraknąć kwestii podatkowych – prelekcję Złe długi jako koszt podatkowy – jak się to robi poprowadzi Tax Partner Dominika Ramírez-Wołkiewicz.

Szczegółowe informacje na temat konferencji Credit Management Cyber Days, agenda wydarzenia i formularz rejestracyjny na stronie https://cmcd.pl/

NEWSLETTER