Michał Strycki

Posiada 16-letnie doświadczenie w zakresie rozwiązań cyfrowych. 

Praca zawodowa i edukacja

Michał analizuje potrzeby biznesowe klientów w obszarach finansów, logistyki, CRM i work-flow. W swojej pracy skupia się na usprawnieniu i automatyzacji procesów przez wykorzystanie najnowszych technologii IT w celu maksymalizacji korzyści. Michał poprzez wdrażanie skutecznych rozwiązań informatycznych do bieżącej działalności klientów wspiera przedsiębiorstwa w poprawianiu efektywności procesów biznesowych oraz rentowności.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Ogólnopolskiej Fundacji Edukacji Komputerowej, gdzie zajmował się doradztwem w dziedzinie rozwiązań dedykowanych dla edukacji i podmiotów publicznych. Następnie swoje zainteresowania zawodowe rozszerzył o systemy ERP oraz rozwiązania dedykowane wspieraniu procesów biznesowych. Równolegle zdobywał doświadczenie w Liquid Systems, który był jednym z czołowych dystrybutorów oprogramowania firmy Comarch. W kolejnych latach Michał pracował zarówno jako wdrożeniowiec i koordynator projektów wdrożeniowych.

Obecnie Michał zarządza złożonymi projektami z zakresu robotyzacji i optymalizacji narzędzi wspomagających funkcje księgowe i zarządcze w podmiotach pracujących na systemach różnych producentów.

Języki

polski, angielski

 

 

NEWSLETTER