Małgorzata Żaczek

Małgorzata posiada 17-letnie doświadczenie w księgowości, w tym 15 lat doświadczenia w outsourcingu usług księgowych.

 

Praca zawodowa i edukacja

Małgorzata specjalizuje się w działaniach księgowo-podatkowych, kalkulacjach podatkowych oraz sprawozdawczości bilansowej, podatkowej i zarządczej. Zajmuje się także raportowaniem grupowym i identyfikacją zagrożeń podatkowych.

Przed dołączeniem do Arena Accounting pełniła funkcję Team Leadera zespołu księgowego w dużej międzynarodowej korporacji świadczącej usługi księgowe
w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Małgorzata była odpowiedzialna za księgowość, usługi podatkowe i sprawozdawcze. Brała udział w audytach oraz reprezentowała klientów przed urzędami i innymi instytucjami finansowymi.

Absolwentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych na kierunkach Prawo Pracy na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również Zarządzanie Rozwojem Firmy na Rynkach UE na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Uzyskała Certyfikat MF uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Ukończyła także kurs dla głównych księgowych oraz kurs kadrowo-płacowy.

Języki

polski, angielski

 

 

NEWSLETTER