Tarczometr - weryfikator wsparcia w Tarczy Antykryzysowej

Wynik ankiety

Wielkość Przedsiębiorstwa {{ select.size.title }} Cel pomocy {{ select.goal.title }} Forma {{ getName(select.form.value) }}
{{ select.goal.title }}
Cel Forma wsparcia {{ select.size.title }} Maksymalna wartość wsparcia Okres wsparcia Charakter naboru Pomoc publiczna
{{ item.cel_wsparcia }} {{ getName(item.forma_wsparcia) }} TAK {{ item.charakter_nabaoru }} {{ item.pomoc_publiczna }}
Dziękujemy za skorzystanie z Tarczometru.
Jeśli chcesz dokonać ponownej weryfikacji, kliknij tutaj.

Wybrany przez Ciebie wariant wsparcia nie jest aktualnie dostępny. Zmień formę wsparcia i spróbuj jeszcze raz.

Planujesz wystąpić o wsparcie?

Odpowiedź na 3 pytania i poznaj dostępne możliwości.

Rozmiar przedsiębiorstwa

Cel wsparcia

Forma pomocy

Sprawdź

Jeśli chcesz otrzymać dodatkowe informacje:

Czy spełniasz szczegółowe kryteria otrzymania wsparcia?

Które formy wsparcia łączą się ze sobą?

Skontaktuj się z doradcą podatkowym Arena Advisory:

Podaj numer telefonu

Adres e-mail

Rozmiar Przedsiębiorstwa

Cel wsparcia

Forma pomocy

Wyślij wiadomość
{{ alert.message }}

Niniejszy weryfikator został sporządzony z należytą starannością, przy czym z konieczności pewne założenia zostały uwzględnione w skróconej i uproszczonej formie. Prezentowane wyniki mają charakter poglądowy, nie stanowią porady prawnej ani podatkowej i nie powinny być traktowane jako źródło informacji oraz nie powinny zastąpić szczegółowej analizy problemu oraz indywidualnej profesjonalnej opinii. W szczególności, weryfikator nie bada spełnienia każdego ze szczególnych kryteriów dostępnych form wsparcia oraz nie informuje o tym, jakie formy pomocy można ze sobą łączyć. Arena Tax sp. z o.o. i podmioty z nią powiązane nie ponoszą odpowiedzialności za działania, zaniechania i decyzje oparte na wyliczeniach niniejszego weryfikatora i ich konsekwencje oraz ewentualne straty, ani nie biorą odpowiedzialności za zastosowanie się użytkownika do wyników symulacji bez wcześniejszego zasięgnięcia profesjonalnej porady prawnej.

Zalecamy skonsultowanie wszelkich właściwych kwestii w ramach indywidualnej porady doradcy uwzględniającej wszystkie szczegółowe okoliczności Państwa Spółki.

Masz pytania w tym zakresie? Skontaktuj się: aneta.saramak@arenaadvisory.com, dominika.ramirez@arenaadvisory.com lub natalia.michon@arenaadvisory.com.

Dane podane w formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego z Państwem. Treść korespondencji może podlegać archiwizacji. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności. Administratorem Twoich danych jest Grupa Arena z siedzibą w Warszawie.

Arena Blog

NEWSLETTER