Rebranding: Antareco już oficjalnie jako Arena Accounting

24. 03. 2021
Aktualności firmowe

To już oficjalne! Spółki z Grupy Arena Advisory wreszcie pod wspólnym szyldem!

Informujemy, że spółka Antareco zmieniła nazwę i od dnia 22 marca br. funkcjonuje pod nową nazwą: Arena Accounting spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Reszta informacji, w tym numery KRS, NIP, REGON i adres, a także numery telefonów i adresy email pracowników pozostają bez zmian.

Zmiana nazwy spółki jest kontynuacją procesu unifikacji grupy Arena Advisory, w której skład wchodzą:

  • ARENA ACCOUNTING – spółkadostarczająca usługi księgowe i kadrowo-płacowe;
  • ARENA TAX –licencjonowana spółka doradztwa podatkowego, zapewniająca rozwiązania w zakresie doradztwa podatkowego i cen transferowych;
  • ARENA DIGITAL – dostawca rozwiązań w zakresie automatyzacji procesów biznesowych i doradztwa w zakresie wdrożeń IT;
  • ARENA LEGAL – kancelaria świadcząca usługi doradztwa w szczególności z zakresu prawa handlowego.

Zmiana nazwy nie ma oczywiście wpływu na dotychczasową współpracę i powierzone nam zadania. Ciężka praca i nieustanne poszerzanie wiedzy zaowocowały w ostatnich latach dynamicznym rozwojem firmy. Nie ustajemy w wysiłkach, tworząc zespół profesjonalistów zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa księgowego i kadrowego. Filozofia Arena Accounting niezmiennie skupia się na Kliencie, budowaniu silnych i trwałych relacji, a także dostarczaniu prawdziwie kompleksowej oferty usług doradczych. Te wartości są zbieżne ze strategią całej Grupy Arena Advisory, umożliwiając zintegrowane usługi w formule „one-stop-shop”, co daje nam możliwość zwiększenia komfortu Klienta oraz skuteczności naszych działań.

Nie bez przyczyny naszym mottem jest „We get things done” – nieważne, czy potrzebne jest wsparcie z zakresu podatków, księgowości, cen transferowych, kadr i płac, digitalizacji procesów czy prawa.

NEWSLETTER