MGI Talent Meeting – Arena Advisory uczestnikiem wydarzenia

23. 05. 2024
Aktualności firmowe,Artykuły,Szkolenia i konferencje

W marcu tego roku Arena Advisory, będąc dumnie częścią MGI Worldwide – międzynarodowej sieci niezależnych biur rachunkowych, audytorskich i podatkowych – uczestniczyła w prestiżowym wydarzeniu MGI Talent Meeting we Frankfurcie. Podczas spotkania zgromadzono młodych ekspertów i specjalistów z całej Europy. Była to szansa na wymianę doświadczeń, a także rozbudowanie sieci kontaktów oraz pogłębienie wiedzy branżowej.

Tegoroczny temat: Find Your Path

Celem wydarzenia było umożliwienie uczestnikom spotkania ekspertów z różnych dziedzin. Dzięki temu mogli rozwinąć umiejętności komunikacyjne i budowania relacji, a także zadbać o swoje ciało oraz umysł. Podczas tych dwóch dni odbywały się dyskusje zespołowe prowadzone przez ekspertów. Dyskusje te pozwoliły na pogłębienie wiedzy branżowej i rozwinięcie umiejętności zawodowych uczestników.

Wybitni prelegenci i warsztaty na MGI Talent Meeting

Jednym z głównych punktów programu były prezentacje kluczowych mówców: Marie Paterson – Trenerki wellbeing oraz Shil’a Shanghavi’ego – Specjalisty od wystąpień publicznych. Ich sesje były przede wszystkim pełne interakcji i praktycznych warsztatów. Uczestnicy dzięki temu nabyli umiejętności niezbędne do rozwijania kariery, a także marki osobistej.

Jednym z tegorocznych reprezentantów Arena Advisory była Aleksandra Garbacz. Jak podkreśla, wydarzenie to było nie tylko okazją do zdobycia wiedzy, ale także do nawiązania wartościowych kontaktów z profesjonalistami z różnych dziedzin. Networking i współpraca międzykulturowa, które miały miejsce podczas MGI Talent Meeting, to fundamenty, na których możemy budować przyszłe międzynarodowe projekty.

Arena Advisory – miejsce dla ambitnych

Udział w MGI Talent Meeting jest odzwierciedleniem naszej misji – ciągłego rozwoju i doskonalenia naszych usług, a także inwestycji w rozwój naszych pracowników. W Arena Advisory stawiamy na rozwój kompetencji i umiejętności naszych pracowników, co z kolei przekłada się na sukcesy naszych klientów. Dlatego jesteśmy przekonani, że doświadczenia zdobyte na MGI Talent Meeting jeszcze bardziej wzmocnią nasze umiejętności w obszarze międzynarodowych operacji biznesowych.

NEWSLETTER