Kongres Technologii Obróbki STAL 2022 – Arena Tax partnerem merytorycznym

5. 04. 2022
Szkolenia i konferencje,Ulgi

W dobie niezwykle intensywnego postępu technologicznego, a w szczególności dynamicznie rozwijającej się branży maszynowej pojawiła się silna potrzeba stworzenie uniwersalnej platformy wymiany merytorycznej wiedzy oraz praktycznych doświadczeń, która byłaby dedykowana liderom rynku obróbki stali. W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej edycji Kongresu Technologii Obróbki STAL 2022, który odbędzie się w dniach 16-18 maja 2022 roku w Krakowie. To pierwsze tego typu wydarzenie w branży maszynowej, które z pewnością na stałe wpisze się w krajobraz i kalendarz wydarzeń branżowych.

Prelekcja Arena Tax

W pierwszy merytoryczny dzień Kongresu, we wtorek 17.05. r, z prelekcją wystąpi dwójka doradców podatkowych z Arena Tax: Aneta Saramak oraz Dominika Ramírez-Wołkiewicz. Tematem prelekcji będą dodatkowe środki na inwestycje: robotyzacja, badania i rozwój, nieruchomości, maszyny, urządzenia i ich leasing. Aneta i Dominika wyjaśnią, jak wykorzystać podatki do pokrycia kosztów zakupu maszyn, robotów, rozwoju produkcji, a nawet nieruchomości dzięki zastosowaniu dostępnych ulg podatkowych.

Kongres Technologii Obróbki STAL

Organizatorem Kongresu jest czasopismo „STAL Metale & Nowe Technologie”, wyjątkowy dwumiesięcznik branżowy, szeroko prezentujący problematykę techniczną rynku stali i metali. Na kongresie zostaną zaprezentowane tematy ważne dla nowoczesnego przemysłu, takie jak automatyzacja i robotyzacja procesów, dobór oprogramowania czy trendy rozwoju maszyn i urządzeń oraz najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali, mające realny wpływ na poprawę jakości oraz efektywność pracy w zakładach produkcyjnych. Wydarzenie będzie idealną platformą do wymiany wiedzy oraz doświadczeń między liderami branży oraz ekspertami merytorycznymi. Udział w kongresie rekomendujemy przede wszystkim: prezesom, dyrektorom oraz kadrze zarządzającej firm produkcyjnych oraz usługowych, osobom podejmującym decyzje inwestycyjne/zakupowe, pracownikom działów rozwoju, specjalistom i ekspertom branży.

W pierwszym dniu panelowym jedną z głównych sesji jest obróbka skrawaniem i obróbka plastyczna, w drugim natomiast nowoczesne technologie cięcia oraz automatyzacja i robotyzacja produkcji oraz diagnostyka.

Ważna informacja: wydarzenie odbędzie się w trybie hybrydowym – stacjonarnie w hotelu Novotel Kraków City West oraz online za pośrednictwem transmisji na żywo.

Zachęcamy do udziału w kongresie oraz zapoznania się ze szczegółowym planem wydarzenia: https://akademia.dlaprodukcji.pl/

NEWSLETTER