Webinarium: Jak zautomatyzować pracę działu księgowego? Technologie IT w księgowości

11. 03. 2024
Szkolenia i konferencje,Księgowość,Digital

Eksperci Arena Accounting i Arena Digital nieustannie wdrażają nowych klientów, przedstawią im nieszablonowe rozwiązania ułatwiające codzienną pracę i dogłębnie analizują każdy przypadek z osobna. Zapraszamy na webinarium, gdzie na bazie business case-ów nasi eksperci wskażą na co zwrócić uwagę w dynamicznym środowisku pracy. A także odpowiedzą na pytania:

 • O ile skrócić można czas realizacji konkretnych zadań?
 • Czy możemy wyeliminować potencjalne błędy lub opóźnienia w operacjach?
 • Jaki wpływ na trafne decyzje biznesowe ma dobrze skonfigurowany system księgowy i dedykowane raporty?
 • Co niesie za sobą automatyzacja procesów księgowych, a o czym nie każdy wie?

Nadszedł czas na automatyzację procesów księgowych.
Podczas webinarium eksperci z dziedziny księgowości i digitalu podzielą się skutecznymi strategiami mającymi na celu optymalizację wskazanych działów. W trakcie godzinnej sesji omówimy przypadki naszych ostatnich wdrożeń skupiając się na oszczędnościach, konkretnych efektach oraz mierzalnych zyskach.

Termin spotkania:

Wtorek, 19.03.2024 r. godzina 11:00

Agenda spotkania: „Jak zautomatyzować pracę działu księgowego? – Technologie IT w księgowości”

Podczas webinarium przedstawimy przykłady business case-ów w tematyce:

 • Procesy księgowe a schematy księgowania – na przykładzie firmy produkcyjnej z branży stalowej,
 • Wielowymiarowe raportowanie czyli jak zastąpić 10 tysięcy kont – na przykładzie firmy z branży IT,
 • Współpraca pomiędzy biznesem i księgowością – workflow – na przykładzie producenta z branży meblarskiej,
 • Raporty na życzenie – możliwości i narzędzia wykorzystywane w raportowania – na przykładzie dostawcy biur wirtualnych.

Przedstawimy również aspekty powszechnie znane, lecz rzadko wykorzystywane w praktyce czyli procesy cyfrowe w dziedzinie księgowości.

Odbiorcy szkolenia:

Szkolenie jest adresowane w szczególności do:

 • głównych księgowych,
 • dyrektorów finansowych,
 • członków zarządu,
 • właścicieli i innych osób decyzyjnych.

Zasady uczestnictwa:

Spotkanie bezpłatne, liczba miejsc ograniczona. Szkolenie w języku polskim. Obowiązuje rejestracja, gdzie prosimy o podawanie służbowego adresu e-mail.

Prelegenci:

Agnieszka posiada 21 letnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych w różnych branżach (m.in. handlowej, budowlanej, a także retail). Zdobyła Certyfikat Głównego Księgowego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Podczas swojej kariery zawodowej Agnieszka zdobywała doświadczenie w międzynarodowych korporacjach, gdzie zajmowała się przede wszystkim raportowaniem grupowym, sprawozdawczością dużych przedsiębiorstw oraz jednostek powiązanych. Wspierała klientów w procesach controlingowych i audytach. Posiada również doświadczenie we wdrażaniu i automatyzacji programów księgowych.

Michał posiada 13 lat doświadczenia w branży IT. Zajmował się doradztwem w dziedzinie rozwiązań IT dedykowanych dla edukacji i podmiotów publicznych. Jest specjalistą w systemach ERP oraz rozwiązania dedykowanych wspieraniu procesów biznesowych. Pracował także jako koordynator projektów wdrożeniowych. Analizował potrzeby biznesowe w obszarach finansów, logistyki, CRM i workflow. W swojej pracy skupia się na usprawnieniu i automatyzacji procesów maksymalizując korzyści dla obsługiwanych Partnerów.

NEWSLETTER