Dziękujemy za udział w webinarze

Serdecznie dziękujemy, że wzięli Państwo udział w spotkaniu online z naszymi ekspertami. 

 

Zachęcamy do udziału w naszych kolejnych wirtualnych prelekcjach, webinariach i webcastach, w trakcie których jak zawsze merytorycznie i możliwie kompleksowo omawiamy tematy związane z podatkami, księgowością, cenami transferowymi, prawem lub automatyzacją procesów.  Staramy się, aby przekazywana wiedza była jak najbardziej aktualna i przedstawiana w przystępny sposób.

 

Ponieważ jednak omawiamy skomplikowane tematy, zawsze chętnie zapoznamy się z sugestiami i wskazówkami od naszych uczestników. Czekamy na wszelkie uwagi lub propozycje pod adresem webinary[at]arenaadvisory.com  

 

Zachęcamy także do obserwowania naszego profilu w serwisie LinkedIn, gdzie regularnie publikujemy aktualne zaproszenia na szkolenia i webinary. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w rozwoju wspólnej sieci kontaktów. 

 

Arena Advisory dzieli się wiedzą o innowacyjnych rozwiązaniach, zmianach w podatkach, cenach transferowych i księgowości, najnowszych trendach w prawie i najlepszych praktykach w kwestiach ulg oraz robotyzacji i digitalizacji procesów.

 

 

Poznaj nasze specjalizacje:

 

NEWSLETTER