Doradztwo prawne

Doradzamy firmom w wielu obszarach prawnych, ze szczególnym uwzględnieniem prawa handlowego, fuzji i przejęć, zamówień publicznych, strukturyzowania działalności gospodarczej, zgodności oraz reprezentacji w sporach sądowych między przedsiębiorcami.

9

Prawo spółek

Świadczymy kompleksowe doradztwo prawne dla spółek prawa handlowego, obejmujące ich tworzenie, obsługę, likwidację, połączenia, podziały i przekształcenia.

9

Due diligence

Specjalizujemy się w badaniach prawnych spółek i vendor due diligence, identyfikując kluczowe ryzyka i zabezpieczając je w transakcjach.

9

Compliance

Wspieramy w tworzeniu mechanizmów zgłaszania naruszeń oraz procedur compliance, kodeksów postępowania, polityk przejrzystości, współpracy i instrukcji kontroli wewnętrznej.

9

Fuzje i przejęcia

Reprezentujemy klientów w transakcjach fuzji i przejęć, oferując wsparcie od strukturyzacji, przez negocjacje, aż do zamknięcia transakcji.

9

Kontrakty handlowe

Przygotowujemy kontrakty handlowe i zapewniamy wsparcie w negocjacjach oraz reprezentacji sądowej. Oferujemy także usługi doradztwa podatkowego.

9

Zamówienia publiczne

Przygotowujemy klientów do zarządzania zamówieniami publicznymi poprzez wsparcie w tworzeniu opisów zamówień i weryfikacji dokumentacji przetargowej.

Prawo pracy, kontrakty menadżerskie

Specjalizujemy się w prawie pracy, oferując wsparcie w tworzeniu umów o pracę, rozwiązywaniu stosunków pracy oraz w ustanawianiu zakazów konkurencji dla pracowników. Dodatkowo, doradzamy naszym klientom w negocjacjach kontraktów menadżerskich i umów z członkami zarządu oraz kadrą menadżerską.

Co o nas mówią klienci

“Polecamy Arena Advisory jako sprawdzoną firmę doradczą w zakresie podatkowym, posiadającą wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę pracowników z doświadczeniem w świadczeniu bieżącego doradztwa podatkowego, analiz podatkowych oraz skutecznego wdrażania ulgi badawczo-rozwojowej”.

Kierownik działu księgowości
Firma produkcyjna z branży przemysłu ciężkiego

Co o nas mówią klienci

“Doradcy podatkowi i specjaliści Arena Advisory fachowo i kompletnie wspierali nas w ramach swoich specjalizacji. Dotychczasowa współpraca pokazuje, jak Arena Advisory indywidualnie dopasowuje swoje usługi do potrzeb klienta”.

Prezes zarządu
Firma z branży FMCG

Co o nas mówią klienci

“Cenimy sobie, że podczas współpracy z Arena Advisory w każdym momencie możemy liczyć na fachową poradę i szybkie rekomendacje, a także polegać na doświadczeniu dedykowanego zespołu. Szczególnie doceniamy również specjalistyczną wiedzę z zakresu doradztwa prawno-podatkowego dla branży finansowej i technologicznej”.

Tax & Accounting Owner
Firma z branży technologicznej

Co o nas mówią klienci

“Rekomendujemy Arena Advisory jako sprawdzoną spółkę doradztwa w zakresie cen transferowych, dysponującą wykwalifikowaną i profesjonalną kadrą pracowników oraz różnymi bazami danych i narzędziami do skutecznego wsparcia procesu zarządzania obszarem cen transferowych w działalności gospodarczej podmiotu”.

Członek zarządu
Firma z branży finansowej

Co o nas mówią klienci

“Arena Advisory to odpowiedzialny Partner we współpracy, a prace wykonywane przez ich zespół cechują się najwyższą jakością oraz pełnym profesjonalizmem”.

Członek zarządu ds. finansowych
Firma produkcyjna

Co o nas mówią klienci

“Świadczone usługi zostały dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb, a wykonane dotychczas prace cechują się terminowością i najwyższą rzetelnością. Pracownicy Arena Advisory wykazali się ponadto dużym zaangażowaniem przy realizowanych czynnościach”.

Członek zarządu
Firma z branży ochrony zdrowia

Co o nas mówią klienci

“Specjaliści z Arena Digital zapewnili nam kompleksowe wsparcie zgodnie ze swoimi specjalizacjami. Dotychczasowa współpraca wyraźnie pokazuje, że Arena Advisory dostosowuje swoje usługi do indywidualnych potrzeb klienta. W trakcie realizacji projektu dedykowany zespół specjalistów wykazał się wysokim zaangażowaniem i dokładnością”.

Prezes zarządu
Firma z branży IT

Rynki kapitałowe i doradztwo regulacyjne

Oferujemy kompleksowe doradztwo prawne i regulacyjne na rynkach kapitałowych, obejmujące wsparcie przy emisjach papierów wartościowych, transakcjach fuzji i przejęć oraz zapewnianiu zgodności z przepisami prawa. Nasze usługi są skierowane do firm poszukujących profesjonalnego wsparcia w zakresie zarządzania ryzykiem, wdrażania procedur compliance oraz reprezentacji przed organami nadzoru finansowego.

Potrzebujesz pomocy w zarządzaniu podatkami, księgowością lub kwestiami prawnymi?

Skontaktuj się z nami już teraz, wypełniając formularz kontaktowy, aby uzyskać wsparcie od doświadczonych ekspertów Arena Advisory.

ul. Bukowińska 22B, 02-703 Warszawa

Oświadczam, że:

Wyrażam zgodę na: