Digital

Poprzez wdrażanie skutecznych rozwiązań informatycznych do bieżącej działalności naszych klientów wspieramy przedsiębiorstwa w poprawianiu efektywności procesów biznesowych oraz rentowności. Wykorzystujemy nowoczesne oraz sprawdzone rozwiązania.

Doradztwo w zakresie wdrożeń systemów IT (ERP, BI, CRM)

Posiadamy wyspecjalizowany zespół dedykowany do świadczenia usług doradztwa w zakresie wdrożeń systemów IT klasy ERP, BI i CRM. Dzięki naszemu doświadczeniu w implementacji i eksploatacji różnorodnych systemów, oferujemy kompleksowe wsparcie w dostosowaniu i uruchamianiu rozwiązań IT, obejmujące między innymi:

9

Analizę przedwdrożeniową, która obejmuje przegląd procesów biznesowych,

9

Specyfikację wymagań, dialog techniczny, kalkulację TCO oraz uzasadnienie biznesowe,

9

Świadczenie usług zarządzania projektem oraz delegowanie konsultantów merytorycznych do udziału w pracach zespołów wdrożeniowych.

Automatyzacja procesów biznesowych (RPA)

Oferujemy implementację technologicznych rozwiązań zastępujących pracę człowieka w prostych, powtarzalnych zadaniach, uwalniając zasoby na bardziej wartościowe działania. Nasze zespoły analityczne przeprojektowują i optymalizują procesy biznesowe, przekształcając je w zautomatyzowane rozwiązania IT. Posiadamy bogate doświadczenie w digitalizacji obszarów finansów i księgowości, skupiając się na następujących obszarach:

9

Automatyzacja zadań manualnych za pomocą dedykowanych narzędzi dla większości procesów księgowych.

9

Cyfryzacja dokumentacji w zakresie obiegu i archiwizacji dokumentów (OCR), implementacja systemów autoryzacji dokumentów.

9

Robotyzacja procesów przy użyciu technologii odpowiednio dostosowanej do potrzeb organizacji.

Co o nas mówią klienci

“Polecamy Arena Advisory jako sprawdzoną firmę doradczą w zakresie podatkowym, posiadającą wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę pracowników z doświadczeniem w świadczeniu bieżącego doradztwa podatkowego, analiz podatkowych oraz skutecznego wdrażania ulgi badawczo-rozwojowej”.

Kierownik działu księgowości
Firma produkcyjna z branży przemysłu ciężkiego

Co o nas mówią klienci

“Doradcy podatkowi i specjaliści Arena Advisory fachowo i kompletnie wspierali nas w ramach swoich specjalizacji. Dotychczasowa współpraca pokazuje, jak Arena Advisory indywidualnie dopasowuje swoje usługi do potrzeb klienta”.

Prezes zarządu
Firma z branży FMCG

Co o nas mówią klienci

“Cenimy sobie, że podczas współpracy z Arena Advisory w każdym momencie możemy liczyć na fachową poradę i szybkie rekomendacje, a także polegać na doświadczeniu dedykowanego zespołu. Szczególnie doceniamy również specjalistyczną wiedzę z zakresu doradztwa prawno-podatkowego dla branży finansowej i technologicznej”.

Tax & Accounting Owner
Firma z branży technologicznej

Co o nas mówią klienci

“Rekomendujemy Arena Advisory jako sprawdzoną spółkę doradztwa w zakresie cen transferowych, dysponującą wykwalifikowaną i profesjonalną kadrą pracowników oraz różnymi bazami danych i narzędziami do skutecznego wsparcia procesu zarządzania obszarem cen transferowych w działalności gospodarczej podmiotu”.

Członek zarządu
Firma z branży finansowej

Co o nas mówią klienci

“Arena Advisory to odpowiedzialny Partner we współpracy, a prace wykonywane przez ich zespół cechują się najwyższą jakością oraz pełnym profesjonalizmem”.

Członek zarządu ds. finansowych
Firma produkcyjna

Co o nas mówią klienci

“Świadczone usługi zostały dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb, a wykonane dotychczas prace cechują się terminowością i najwyższą rzetelnością. Pracownicy Arena Advisory wykazali się ponadto dużym zaangażowaniem przy realizowanych czynnościach”.

Członek zarządu
Firma z branży ochrony zdrowia

Co o nas mówią klienci

“Specjaliści z Arena Digital zapewnili nam kompleksowe wsparcie zgodnie ze swoimi specjalizacjami. Dotychczasowa współpraca wyraźnie pokazuje, że Arena Advisory dostosowuje swoje usługi do indywidualnych potrzeb klienta. W trakcie realizacji projektu dedykowany zespół specjalistów wykazał się wysokim zaangażowaniem i dokładnością”.

Prezes zarządu
Firma z branży IT

Potrzebujesz pomocy z automatyzacją lub wdrożeniem systemów IT?

Skontaktuj się z nami już teraz, wypełniając formularz kontaktowy, aby uzyskać wsparcie od doświadczonych specjalistów Arena Advisory.

ul. Bukowińska 22B, 02-703 Warszawa

Oświadczam, że:

Wyrażam zgodę na: