Bezpłatna godzina konsultacji podatkowej

Bezpłatna godzina konsultacji

Eksperci Arena Advisory zapraszają do umówienia się na spotkanie. Podczas godzinnej bezpłatnej konsultacji będziemy mogli poruszyć zarówno kwestie podatkowe jak i zagadnienia z zakresu księgowości czy automatyzacji.

Dlaczego Arena Advisory?

Arena Advisory to jedna z najszybciej rozwijających się grup spółek doradczych w Polsce. W 2024 roku znajdujemy się na 15 miejscu wśród największym firm doradztwa podatkowego według rankingu @Rzeczpospolita.

Skutecznie doprowadzamy do końca nawet najbardziej złożone zagadnienia podatkowe, prawne, księgowe, kadrowo-płacowe, z zakresu cen transferowych czy automatyzacji systemów księgowych. Rozumiemy lokalne uwarunkowania i charakter rozliczeń międzynarodowych. Tworzymy elastyczne rozwiązania dla firm i korporacji.

Dlaczego warto skorzystać z konsultacji?

Szukają Państwo sposobów na inwestycję i zmniejszenie zobowiązań podatkowych? W Spółce pojawiają się trudności z rozliczeniem podatku od nieruchomości? Chcą Państwo zwiększyć rentowność swojego biznesu?

Odpowiedzieli Państwo twierdząco na którekolwiek z powyższych pytań lub pojawiają się inne kwestie podatkowe wymagające omówienia? Zachęcamy do skorzystania z naszej bezpłatnej godzinnej konsultacji podatkowej.

Zyski z konsultacji

Eksperci Arena Tax w uzgodnionym terminie i formie przeprowadzą konsultacje. Takie spotkanie to doskonała okazja, aby skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszego zespołu ekspertów w dziedzinie podatków, cen transferowych, księgowości, kadr i płac i digitalizacji.

Zapisz się na indywidualną konsultację

W celu ustalenia dogodnego dla Państwa terminu konsultacji prosimy o uzupełnienie formularza kontaktowego.  Zadzwoń i umów spotkanie z ekspertami Arena Advisory

  _

  Piotr Przybytek

  Key Account Manager

  +48 532 454 370

  piotr.przybytek@arenaadvisory.com

  _

  _

  Beata Zarębska

  Business Development Manager

  +48 503 335 494

  beata.zarebska@arenaadvisory.com

  _

  Poznaj ekspertów Arena Advisory

  Nasz zespół składa się z licencjonowanych doradców podatkowych, radców prawnych, adwokatów, księgowych oraz innych ekspertów i specjalistów. Zespół Arena Advisory tworzą partnerzy, dyrektorzy i menedżerowie, wspomagani przez wykwalifikowanych konsultantów i starszych konsultantów z głęboką wiedzą specjalistyczną, niezbędną do wsparcia naszych klientów w rozwijaniu ich biznesu. Wyróżnia nas empatyczne i bezpośrednie podejście, które pozwala na głębokie zrozumienie potrzeb oraz specyfiki działalności naszych klientów. Arena Advisory to zespół, który potrafi efektywnie współpracować, dzięki czemu wspólnie z klientem rozwój wraz z klientami, jako stabilny i godny zaufania partner.

  NEWSLETTER