Arena Tax członkiem sieci MGI Worldwide

15. 02. 2021
Aktualności firmowe

Jesteśmy dumni, mogąc oficjalnie ogłosić, że Arena Tax została pierwszą firmą w Europie, która przeniosła swoje członkostwo z CPAAI Association do MGI Worldwide Network po zeszłorocznej fuzji obydwu organizacji.

MGI Worldwide jest jedną z wiodących światowych sieci firm audytorskich, podatkowych i księgowych, założoną w 1947 roku, skupiającą ponad 250 firm konsultingowych, zatrudniających ponad 10,000 specjalistów w ponad 100 krajach na całym świecie. Dzięki różnorodności profili i specjalizacji sieć MGI może dostarczać pełne spektrum profesjonalnych usług. Od zakładania filii za granicą do zarządzania podatkami międzynarodowymi, od obsługi firm rodzinnych do złożonych audytów transgranicznych – firmy członkowskie robią to co jest potrzebne, aby pomóc klientom – gdziekolwiek na świecie zdecydują się prowadzić działalność.

Firmy członkowskie MGI cieszą się uznaniem na swoich lokalnych rynkach, wyznają podobne wartości i pracują z tymi samymi typami klientów. Począwszy od małych i średnich przedsiębiorstw, poprzez firmy rodzinne, biznesy w fazie wzrostu, aż po filie dużych międzynarodowych koncernów i organizacje non-profit.

Przejście Arena Tax do MGI Worldwide jest dla nas znaczącym krokiem, wzmacniającym nasz międzynarodowy zasięg i pozwalającym na dalszy systematyczny rozwój na zagranicznych rynkach. Nasi Partnerzy z MGI Worldwide są obecni i aktywni w prawie każdym kluczowym centrum biznesowym na świecie.

Michał Musielak, Partner Zarządzający Grupy w Arena Advisory:

Arena Tax od wielu lat świadczy profesjonalne usługi dla międzynarodowych grup kapitałowych. Od początku wierzyliśmy, że przystąpienie do sieci firm takich jak MGI zapewnia pewien status, pozwala na wymianę doświadczeń, a klientom gwarantuje jakość otrzymywanych usług. Sieci stanowią również silną społeczność profesjonalistów, którzy wspierają się wzajemnie i działają na rzecz wspólnych interesów. Jesteśmy bardzo podekscytowani członkostwem w MGI Worldwide i cieszymy się na współpracę ze specjalistami z całego świata.”

Więcej informacji na stronie www.mgiworld.com

NEWSLETTER