Arena Advisory – wyjazd integracyjny

16. 09. 2021
Aktualności firmowe

W ubiegłym tygodniu Zespół Arena Advisory po raz pierwszy od ponad roku miał okazję wspólnie udać się na wspólny wyjazd integracyjny. Pandemia już kilkukrotnie pokrzyżowała nam plany, dlatego dla całej firmy był to długo wyczekiwany moment, który wykorzystaliśmy w 100%. Tym razem wybraliśmy się do Jachranki, niewielkiej miejscowości położonej niedaleko Zalewu Zegrzyńskiego.

Wyjazd, choć trwał kilka dni, był bardzo różnorodny i bogaty w atrakcje. Rozpoczęliśmy od spotkania Zespołu połączonego z prezentacją oraz wręczeniem przez Group Managing Partnera, Michała Musielaka, symbolicznych koszy prezentowych upamiętniających jubileusze pracy. Była to świetna okazja by poznać długoletnich współpracowników, szczególnie dla osób, które dopiero niedawno rozpoczęły swoją przygodę w Grupie Arena Advisory.

Wyjazd upłynął zdecydowanie pod znakiem warsztatów. Wzięliśmy udział w sesji jogi śmiechu prowadzonej przez Karin Lesiak – doświadczoną trenerkę, której misją jest wprowadzanie pogodnego nastroju i odstresowanie zespołu. Drugie warsztaty przygotowane przez dział HR odbyły się z podziałem na dwie mniejsze grupy i były poświęcone komunikacji. W sympatycznej atmosferze mogliśmy poćwiczyć porozumiewanie się w zespole oraz lepiej poznać współpracowników z innych działów. Miłą niespodzianką okazały się także warsztaty zapachowe przygotowane przez Mo61 Perfume Lab, podczas których każdy z nas stworzył spersonalizowany zapach oraz otrzymał w prezencie próbkę swoich niepowtarzalnych perfum.

Ale jak wiadomo, wyjazd integracyjny to dużo więcej niż szkolenia i warsztaty. Czas wolny spędzaliśmy grając w gry, relaksując się nad wodą i korzystając z hotelowej siłowni i aquaparku. Nie zabrakło również wieczornych spotkań: poznawaliśmy się podczas grilla integracyjnego przy okazji wspólnie oglądając mecz piłki nożnej, kibicując Polakom w starciu z Anglikami. Urządziliśmy firmowy turniej kręgli, graliśmy w cymbergaja, bilard i wiele innych.

Oczekiwania wobec pierwszy wyjazd po tak długiej przerwie były wysokie, ale – wedle relacji uczestników – nie zawiedliśmy się. Poznaliśmy osobiście osoby, które do tej pory słyszeliśmy tylko przez telefon lub widzieliśmy tylko na ekranie. Spędziliśmy w swoim towarzystwie wiele czasu, co na pewno ułatwi współpracę i komunikację.

NEWSLETTER