9 urodziny Arena Advisory

1. 06. 2021
Aktualności firmowe

Czerwiec to co roku bardzo ważny miesiąc w Arena Advisory, ponieważ 1 czerwca 2012 roku rozpoczęliśmy działalność operacyjną. To już 9 lat, odkąd pojawiliśmy się po raz pierwszy na polskim rynku pod marką Arena Tax.

Grupa rozpoczęła swoją działalność świadcząc usługi doradztwa podatkowego. Z biegiem lat, aby zapewnić kompleksowe wsparcie dla każdego modelu biznesowego, do naszego portfolio dołączyły w kolejnym półroczu usługi księgowe oraz z biegiem czasu usługi z zakresu cen transferowych, doradztwa prawnego i informatycznego.

Decyzja o rozszerzeniu oferty firmy o kolejne linie biznesowe nie była łatwa, ale każde kolejne dni, miesiące i wreszcie lata utwierdzały wszystkich w przekonaniu, że była to bardzo dobra decyzja. Determinacja zespołu i wizja jasno określonych celów pozwalała na konsekwentne dążenie do ich realizacji. Tak dzieje się do dziś, mimo przeszkód i trudności, jakie niesie za sobą działalność na tak trudnym i wymagającym rynku, jakim jest doradztwo biznesowe.

Przez 9 lat firma stopniowo rozrastała się o kolejne usługi począwszy od cen transferowych, poprzez księgowość i doradztwo prawne, aż po doradztwo informatyczne. Obecnie w skład grupy wchodzi 5 linii biznesowych:

Siedziba firmy niezmiennie od sierpnia 2014 r. mieści się przy ul. Bukowińskiej w Warszawie, skąd są obsługiwani klienci z całej Polski oraz innych krajów. Interdyscyplinarny charakter usług pomaga nam kompleksowo wspierać podmioty działające w różnych sektorach gospodarki. W portfolio firmy znajduje się doradztwo na rzecz bardzo wielu branż, w tym:

FinansowejChemicznejFMCG
ProdukcyjnejMaszynowejLogistycznej
E-commerceNieruchomościBudowlanej
MedycznejITHoReCa

9 lat działalności ugruntowało pozycję Arena Advisory na rynku w czołówce polskich firm doradczych. Sukces spółki to duża zasługa najwyższej jakości usług, jakie firma oferuje swoim klientom. Warto jednak pamiętać, że za każdym projektem i każdym zadowolonym klientem stoi zespół doświadczonych ekspertów i specjalistów, bez których doradztwo nie mogłoby się udać. Mając tego świadomość, Arena z radością obserwuje rozwój swoich pracowników i wspiera ich w dalszej ścieżce kariery. Grupa Arena od początku swojej działalności była zorientowana na Zespół, a patrząc w przyszłość planujemy tylko dalsze doskonalenie tej strategii.

Zarząd Arena Advisory wraz z całym Zespołem chciałby serdecznie podziękować wszystkim klientom, którzy zaufali Arenie i skorzystali z naszych usług. Bardzo się cieszymy, że możemy współpracować i wspierać Państwa firmy już od 9 lat. Będziemy dokładać wszelkich starań, aby dalsza współpraca była powodem do zadowolenia dotychczasowych i nowych klientów.

NEWSLETTER